Teszt koordinátor

„Célunk, hogy a közigazgatást támogató informatikai megoldásaink az emberek és vállalkozások életének nem akadályozó, hanem támogató része legyen”.

Számunkra fontos, hogy jól érezzük magunkat miközben dolgozunk és kellemes legyen a munkakörnyezet. Segítjük a munkatársak fejlődését képzéssel, mentorálással, nyitottak vagyunk az új ötletekre és szeretünk tanulni, leginkább egymástól.

Feladatok

  • Ha hozzánk jössz dolgozni, tesztelési koordinátorként a te feladatod lesz valamennyi fejlesztési feladatunkhoz kapcsolódóan az egységes tesztelési koncepció kitalálása, bevezetése és koordinálása.
  • Öt fejlesztői csapat is tárt karokkal vár, illetve DevOps irányt követve, rendszermérnökeinkkel is lehetőséged lesz együttműködni.
  • A tesztelők a csapatokban szétszórva dolgoznak, neked kell terelgetned őket.
  • Számítunk kreativitásodra[SS1] , hogy új, stabilan működő folyamatok alakulhassanak ki.
  • Bőven tehetsz azért is, hogy a CI/CD folyamatokon javítsunk, pl.: tesztelési folyamatok folyamatos monitorozása, hiba management.

Örülnénk ha

  • Legalább 3 éves tesztelés irányításában szerzett tapasztalattal és
  • Felsőfokú informatikai végzettséggel rendelkeznél

Hab a tortán, ha

  • Ismered és használod a támogató eszközöket (pl. Katalon)
  • Nem is beszélve, ha programozási gyakorlatod is van az alábbiak valamelyikében: SQL, HTML, CSS, Javascript, XML

Amit cserébe kínálunk:

  • versenyképes bérezés, hosszútávú munkalehetőség,
  • modern munkaeszközök,
  • változatos, kihívásokkal teli szakmai feladatok, nagy léptékű projektek,
  • folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai konferenciákon történő részvétel,
  • jó hangulatú, támogató, fiatalos csapat,
  • kiterjedt cafeteria rendszer kedvezményesen adózó elemekkel,
  • egészségbiztosítási csomag,
  • sportolás támogatása (fedett kerékpártároló, ingyenes és egyesületi sportolási lehetőségek).

A munkavégzés helyszíne:

A Lechner Tudásközpont Budapest XI. kerületi telephelye.

Ha már látod is magad ebben a pozícióban, kérjük, küldd el fényképes magyar önéletrajzodat és a bruttó bérigényedet is tartalmazó motivációs leveledet a toborzas@lechnerkozpont.hu e-mail címre a megpályázott munkakör megnevezésével.