Adatbázis szakértő

„Célunk, hogy a közigazgatást támogató informatikai megoldásaink az emberek és vállalkozások életének nem akadályozó, hanem támogató része legyen”.

Számunkra fontos, hogy jól érezzük magunkat miközben dolgozunk és kellemes legyen a munkakörnyezet. Segítjük a munkatársak fejlődését képzéssel, mentorálással, nyitottak vagyunk az új ötletekre és szeretünk tanulni, leginkább egymástól.

Feladatok

  • Nagyon várunk, mert sok a fejlesztési feladat. Rád az adatbázisok kapcsán jelentkező valamennyi folyamatnál számítunk; jó lenne, ha már a tervezésnél bekapcsolódnál és nem is engednéd el, amíg át nem adtuk üzemeltetésre.  Biztosan szeretnél a migrációba is bekapcsolódni.
  • Csapatban fogsz dolgozni. Szeretnénk, ha értékes tagjává válnál a scrum csapatnak. Nálunk a csapatok termékek szerint tagozódnak.
  • Csapattagként lehetőséged lesz a teljes termékfejlesztési folyamatban közreműködni. Várjuk a jó ötleteidet!
  • Biztosak vagyunk benne, hogy szakmailag felkészülten érkezel, de segítünk benne, hogy tovább fejlődj!

Örülnénk ha

  • tudásodat megfelelő végzettséggel is igazolnád
  • már legalább 3 évet dolgoztál volna PostgreSQL környezetben, rutinosan kezelnéd a Pythont, de más hasonló technológiában szerzett tapasztalatodat is értékeljük
  • hozzánk hasonlóan használtál Jirat vagy GIT-et
  • fejlesztettél volna már geoadatbázist így GIS rendszerek nem lennének ismeretlenek számodra

Hab a tortán, ha

  • gyakorlatod van csapatmunkában, pláne, ha agilis környezetben

Amit cserébe kínálunk:

  • versenyképes bérezés, hosszútávú munkalehetőség,
  • modern munkaeszközök,
  • változatos, kihívásokkal teli szakmai feladatok, nagy léptékű projektek,
  • folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai konferenciákon történő részvétel,
  • jó hangulatú, támogató, fiatalos csapat,
  • kiterjedt cafeteria rendszer kedvezményesen adózó elemekkel,
  • egészségbiztosítási csomag,
  • sportolás támogatása (fedett kerékpártároló, ingyenes és egyesületi sportolási lehetőségek).

A munkavégzés helyszíne:

A Lechner Tudásközpont Budapest XI. kerületi telephelye (részben otthoni munkavégzésre is van lehetőség)

Ha már látod is magad ebben a pozícióban, kérjük, küldd el fényképes magyar önéletrajzodat és a bruttó bérigényedet is tartalmazó motivációs leveledet a toborzas@lechnerkozpont.hu e-mail címre a megpályázott munkakör megnevezésével.