Üzleti elemző (business analyst)

Milyen feladatok tartoznak a pozícióhoz?

  • Ügyfél oldali igényfelmérés, egyeztetés, megoldási javaslatok készítése
  • Üzleti igények, követelmények meghatározása, elemzése, pontosítása, dokumentálása, kommunikálása, értékelése
  • Üzleti folyamatok megtervezése, kidolgozása a scrum csapat tagjaival közösen
  • Funkcionális specifikációk, folyamatleírások, technikai specifikáció készítése és értékelése
  • Felhasználók, megbízók általi problémák és igények beazonosítása, megoldási javaslatok készítése
  • Modellezés (UML, BPMN) és pontosítás az igénylista (backlog) elkészítése során
  • Részvétel az ellenőrzésben, teszt támogatásában (üzleti szempontú elvárások és nem funkcionális követelmények követése is)
  • A projektek sikerességének támogatása

Mi szükséges a pozíció betöltéséhez?

  • Elemző, rendszerben gondolkodó személyiség
  • Felsőfokú informatikai / műszaki végzettség
  • Széleskörű IT technológiai ismeret
  • Min. 3 éves business analyst gyakorlat (specifikációk készítése, adatbázis tervezési gyakorlat, SQL ismeret)
  • Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs, dokumentálási, fogalmazási képesség és problémamegoldó készség, proaktívitás, nyitottság a folyamatos tanulásra
  • Pontos, igényes munkavégzés

Előnyt jelent a kiválasztásban:

  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete
  • Fejlesztésben, programtervezésben, rendszerszervezésben szerzett tapasztalat
  • IT projektmanagement területen szerzett jártasság
  • Informatikai fejlesztésben (web alkalmazások) szerzett tapasztalat

Amit mi kínálunk:

  • kihívásokat jelentő sikeres projektek
  • csapatmunka, fiatalos, agilis környezet
  • fejlődési lehetőség, képzések
  • kiterjedt cafeteria rendszert kedvezményesen adózó elemekkel
  • sportolás támogatását (ingyenes jóga, erősítő edzés helyben, fedett kerékpártároló)
  • nyelvtanulás támogatását (ingyenes angol tanfolyam helyben)
  • ingyenes, korlátlanul fogyasztható kávét, ásványvizet

Ha már látod is magad ebben a pozícióban, kérjük küldd el fényképes, bruttó bérigényedet is tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzod a toborzas@lechnerkozpont.hu e-mail címre.