Linux rendszermérnök

Főbb feladatok:

  • Linux szerverek és azokon futó országos jelentőségű alkalmazások üzemeltetése
  • Üzemeltetési folyamatok monitorozása, automatizálása
  • Saját fejlesztésű rendszereink karbantartása, tovább fejlesztés támogatása

Elvárások:

  • Rendszer- és folyamatszemlélet
  • Minimum 5 éves Linux/Unix rendszer üzemeltetői, szerver alkalmazások üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Minimum 3 év nagyvállalati környezetben szerzett tervezési/üzemeltetési jártasság
  • Magas rendelkezésre állású Linux alapú infrastruktúrák tervezésében, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • RedHat / Centos disztribúciókban való jártasság
  • PostgreSQL üzemeltetési tapasztalat
  • TCP/IP hálózat ismeret
  • Különböző virtualizációs platformokban jártasság (KVM, XEN) jártasság
  • Szakmai angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • Hálózati ismeretek (Cisco, VLAN, Load Balancing, hálózat virtualizáció)
  • Git ismeretek
  • Continuous Integration és Deployment ismeretek
  • Infrastruktúra automatizáció tapasztalat (Ansible, puppet)
  • Mentési és archiválási technológiákban való jártasság

Amit mi kínálunk:

  • kihívásokat jelentő sikeres projektek
  • csapatmunka, fiatalos, agilis környezet
  • fejlődési lehetőség, képzések
  • kiterjedt cafeteria rendszert kedvezményesen adózó elemekkel
  • sportolás támogatását (ingyenes jóga, erősítő edzés helyben, fedett kerékpártároló)
  • nyelvtanulás támogatását (ingyenes angol tanfolyam helyben)
  • ingyenes, korlátlanul fogyasztható kávét, ásványvizet

Ha már látod is magad ebben a pozícióban, kérjük küldd el fényképes, bruttó bérigényedet is tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzod a toborzas@lechnerkozpont.hu e-mail címre.