Fullstack fejlesztő

Cégünk országos e-közigazgatási rendszereket fejleszt és üzemeltet. Csapatmunkában, agilis alapelvek mellett dolgozunk.
„Célunk, hogy a közigazgatást támogató informatikai megoldásaink az emberek és vállalkozások életének nem akadályozó, hanem támogató része legyen”.
Számunkra fontos, hogy jól érezzük magunkat miközben dolgozunk és kellemes legyen a munkakörnyezet. Segítjük a munkatársak fejlődését képzéssel, mentorálással, nyitottak vagyunk az új ötletekre és szeretünk tanulni, leginkább egymástól.

Milyen feladatok tartoznak a pozícióhoz?

  • webes alkalmazások fejlesztése
  • szoros együttműködés a Scrum fejlesztési csapat tagjaival
  • közreműködés projektek előkészítésében, tervezésben
  • fejlesztői tesztek végrehajtása
  • fejlesztések dokumentálása

Mi szükséges a pozíció betöltéséhez?

  • szakirányú felsőfokú informatikai/műszaki végzettség
  • legalább egy frontend keretrendszer ismerete
  • Bootstrap4+, Java script, HTML5, CSS/ SCSS, jQuery ismeret
  • Java nyelv magabiztos ismerete
  • Spring Boot és/vagy Wicket ismerete
  • PostgreSQL vagy MS SQL adatbázis ismeretek
  • gyors tanulási képesség, jó elemző készség
  • csapatmunkában való tapasztalat

Előnyt jelent a kiválasztásban:

  • munkatapasztalat Scrum/Kanban csapatban
  • GIT ismerete
  • J2EE tapasztalat
  • REST API szabványok ismerete
  • JIRA és/vagy Redmine ismeretek

Amit mi kínálunk:

  • izgalmas, kreatív feladatok
  • csapatmunka agilis környezetben
  • fiatalos, lendületes csapat
  • fejlődési lehetőség
  • kiterjedt cafeteria rendszer kedvezményesen adózó elemekkel

Ha már látod is magad ebben a pozícióban, kérjük küldd el fényképes, bruttó bérigényedet is tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzod a toborzas@lechnerkozpont.hu e-mail címre.

Az adatkezelési tájékoztatónkat itt éred el: allaspalyazatok-kapcsan-vegzett-adatkezelesrol.pdf (lechnerkozpont.hu)