FRONTEND FEJLESZTŐ

A Lechner Tudásközpont fejlesztési csapatába keres FRONTEND FEJLESZTŐ munkatársat.

Milyen feladatok tartoznak a pozícióhoz?

 Informatikai fejlesztések elkészítése, ezen belül:

  • webes alkalmazások frontendjének fejlesztése Angular keretrendszerben
  • automatikus tesztek készítése
  • code review
  • refaktorálás
  • teljesítmény-optimalizálás
  • dokumentálás
  • szoros együttműködés a csapat tagjaival
  • közreműködés projektek előkészítésében, tervezésében

Mi szükséges a pozíció betöltéséhez?

  • szakirányú felsőfokú informatikai/műszaki végzettség
  • legalább 3 év gyakorlat Angular fejlesztésben
  • HTML és CSS magabiztos ismerete
  • REST API felhasználásában szerzett tapasztalat
  • gyors tanulási képesség
  • jó elemző készség
  • igényes, tiszta kód készítése
  • megbízható, önálló munkavégzés

Előnyt jelent a kiválasztásban:

  • OpenLayers vagy Leaflet térkép használatában szerzett gyakorlat
  • térbeli adatok (OGC) és szolgáltatások (WMS, WMTS, WFS) ismerete
  • Playwright vagy hasonló tesztautomatizációs eszköz ismerete
  • backend nyelvekkel és adatbázisokkal szerzett tapasztalat
  • munkatapasztalat Scrum/Kanban csapatban

Amit mi kínálunk:

  • kihívásokat jelentő sikeres projektek
  • csapatmunka, fiatalos, agilis környezet
  • fejlődési lehetőség, képzések
  • kiterjedt cafeteria rendszer kedvezményesen adózó elemekkel
  • sportolás támogatása (ingyenes jóga, erősítő edzés helyben, fedett kerékpártároló)
  • ingyenes és korlátlan kávé, ásványvíz

Ha felkeltettük érdeklődésedet és filozófiánk, valamint céljaink közel állnak hozzád, várjuk jelentkezésedet!

Fényképes, bruttó bérigényedet is tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzodat kérjük küldd el a toborzas@lechnerkozpont.hu e-mail címre.

Az adatkezelési tájékoztatónkat itt éred el.