Informatikai rendszerüzemeltető (Ingatlan-nyilvántartás rendszergazda)

Milyen feladatokban számítunk a szakértelmedre?

  • Alkalmazások, rendszerek üzemeltetése, működésük és üzemeltetésük ellenőrzése
  • Hiba esetén a hiba felderítése, elhárítása, a szolgáltatás biztosítása
  • Kapcsolattartás a gyártói támogatást végző céggel
  • Felhasználó felvételek, törlések, jelszó változtatások, jogok menedzselése
  • Monitorozó eszközök használata
  • Applikációk konfigurálása és hozzáadása, kreálása,
  • Kapcsolódó projektfeladatokban, fejlesztésekben való részvétel

Szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség és
  • 1-3 év szakmai tapasztalat.
  • Linux alapvető ismeretek, parancssor használata és/vagy
  • Windows Server (2019 Standard) ismerete

Előnyt jelent a kiválasztás során:

  • Kubernetes és virtualizációs ismeretek
    • Rancher Labs CNCF-certified Kubernetes (RKE) és Rancher Server (Console) szoftverekkel
    • Docker
    • Kubernetes
  • YAML szintaxis ismerete
  • Rendszerintegrátori tapasztalat
  • Legalább 3 éves Windows és Linux szerver üzemeltetési tapasztalat
    • CentOS Linux 7.7 tapasztalat, Red Hat: Universal Base Image (UBI)
  • Hálózatmenedzsment eljárások ismerete
  • Gyártói minősítések, vizsgák (vagy annak megfelelő szaktudás)

További előnyt jelent szakosodásnál:

  • Oracle DBA, illetve Oracle Database 19c Enterprise Edition ismeretek
  • Oracle Enterprise Linux 7.7 UEK
  • Windows/ESRI térkép szerver adminisztrációs ismerete (Windows Server 2019 Standard, ArcGIS)
  • API technológia ismerete (Java EE)
    • Artifact Repository ismerete
    • Liquibase ismerete
    • ELK (Elastic search, Logstash, Kibana)
  • Dynatrace APM, esetleg Prometheus – belső kube monitoring

Jól fogod magad érezni nálunk, ha:

  • Érdekel a térinformatika, az országos ingatlanvagyon kezelése,
  • Precíz és terhelhető vagy,
  • Nyitott vagy új dolgok megtanulására.

Amit mi kínálunk:

  • Szakmai informatikai fejlődési lehetőség,
  • Cafeteria rendszer keretében biztosított béren kívüli juttatás,
  • A közigazgatási folyamatok átfogó megismerésének lehetősége,
  • Sportolás támogatása (ingyenes jóga, erősítő edzés helyben, fedett kerékpártároló),
  • Ingyenes, korlátlanul fogyasztható kávé, ásványvíz,
  • Felelősségteljes, izgalmas, változatos feladatkör.

Ha már látod is magad ebben a pozícióban, kérjük, küldd el fényképes magyar nyelvű és bruttó bérigényedet is tartalmazó önéletrajzodat a toborzas@lechnerkozpont.hu e-mail címre a megpályázott munkakör megnevezésével.